Możliwości ścian interaktywnych

Możliwości ścian interaktywnych

Ściana interaktywna to nowoczesna multimedialna powierzchnia, osiągające naprawdę spore rozmiary, a przy tym posiadająca wiele ciekawych możliwości. Dzięki wykorzystaniu tego innowacyjnego urządzenia możemy zmienić wizerunek swojej firmy, przyciągnąć rzesze nowych klientów oraz dotrzeć do większej grupy odbiorców. Co jeszcze warto wiedzieć?

Interaktywne ściany to nie tylko rozwiązanie marketingowe, ale również praktyczne narzędzie konferencyjne, edukacyjne lub biurowe. Dowolne prezentacje wyświetlane na tego rodzaju urządzeniach będą o wiele lepiej przyswajane i bardziej interesujące – wie to każde nowoczesne muzeum. Ściana interaktywna jest w pełni dotykowa i może wyświetlać kilka osobnych projektów. Co to oznacza np. dla firm? Otóż w czasie planowania strategii lub jakichkolwiek prac związanych z projektowaniem przyszłości firmy współpracownicy mogą na jednym ekranie wyświetlić kilka pomysłów i w czasie rzeczywistym dokonywać na nich bieżących korekt.

Ściana interaktywna jako stała instalacja

Jeśli pragniecie efektownej oraz interaktywnej instalacji do prezentacji video, wybierzcie ścianę do stałych instalacji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania możecie uzyskać interaktywną ścianę video multi-touch o przekątnej nawet do 300 cali. Urządzenia takie zbudowane są na podstawie wytrzymałej konstrukcji. Oznacza to, że zostaje ono na stałe zamontowana do podłoża bądź ściany budynku. Z tyłu konstrukcji jest pomieszczenie serwisowe, oferujące łatwy dostęp do monitorów.

Ściana interaktywna mobilna

Jeśli wasza firma operuje na różnego rodzaju targach, konferencjach czy eventach, rozwiązaniem będzie mobilna ściana. Urządzenie można zabrać wszędzie tam, gdzie jest nam potrzebne. Składa się ono z wytrzymałej aluminiowej konstrukcji na specjalnych kółkach, która zdolna jest do utrzymania i przewożenia ścian zbudowanych z wielu monitorów i szkła z nakładką dotykową.

Interaktywna nakładka

Mowa o rozwiązaniu bardzo ekonomicznym, które pozwala uatrakcyjnić istniejącą już ścianę video, zamieniając ją w ścianę interaktywną. Otóż na tradycyjnej ścianie video instaluje się nakładkę dotykową i już można cieszyć się nowoczesnym rozwiązaniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *