Pomysły na weekend w Krakowie

Pomysły na weekend w Krakowie

Pomysły na weekend w Krakowie

Kraków to świetne miejsce na weekendowy wypad, niezależnie od tego czy samotnie, z przyjaciółmi czy w duecie z ukochaną osobą. W tym mieście trzeba się naprawdę natrudzić, żeby się nudzić. Czeka tutaj wiele atrakcji i miejsc, które warto odwiedzić. Jeszcze lepiej, gdy wybieramy się na wakacje do Krakowa, ponieważ liczba atrakcji wtedy dodatkowo wzrasta i można trafić na fajne, sezonowe imprezy czy wydarzenia.

Sportowe atrakcje

Kraków oferuje wiele opcji sportowych jako formę rozrywki. W końcu można wypożyczyć rower i wybrać się na przejażdżkę bliższą lub dalszą w zależności od kondycji. Można wypożyczyć hulajnogę, rolki czy deskę i pośmigać wzdłuż Błoni. W okresie zimowym mamy możliwość wyskoczenia na lodowisko na powietrzu lub kryte, nawet przed samą Galerią Krakowską. Na fanów gier zespołowych i adrenaliny czeka w Krakowie paintball w terenie na specjalnie przygotowanej arenie pełnej fortyfikacji lub paintball laserowy bez brudzenia się farbą. W Krakowie dostępne są również strzelnice tradycyjne, jeżeli ktoś lubi taki sposób odstresowania. Jednak na fanów zabawy z bronią czeka w Krakowie coś zupełnie nowego – klub rzucania siekierami. To świetne miejsce, otwarte stosunkowo niedawno i dopiero się rozkręcające, ale już dość popularne. Można tutaj porzucać do celu specjalnymi siekierami. Warto jednak zrobić wcześniej rezerwację na stronie https://www.madaxe.pl/polish.html, ponieważ może okazać się, że nie będzie miejsc – na chwilę obecną jest jedynie pięć torów.

Wodne atrakcje – Aquapark

Kraków może pochwalić się nowoczesnym i sporym parkiem wodnym – to idealne miejsce na weekendowy wypad z rodziną i dziećmi. W obiekcie znajdują się tory pływackie, baseny z podgrzewaną wodą i oczywiście zjeżdżalnie. Do wyboru gości jest osiem zjeżdżalni, z czego cztery są na zewnątrz. Dużą popularnością cieszy się mega szybka i wysoka zjeżdżalnia Nitro. Dodatkowo, baseny mają efekty prądów rzecznych czy rwącego potoku. W obiekcie znajduje się również część fitness, kilka ścianek wspinaczkowych o różnej wysokości i wiele więcej.
W Krakowie mamy wiele możliwości na spędzenie czasu w przyjemny sposób, zarówno aktywny, jak i bardziej w leniwym wydaniu. Wszystko zależy od nas samych i tego, jak plan atrakcji ułożymy. Jedno jest pewne – zechcemy tu wrócić wielokrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *