Wybieramy motor na akumulator dla dziecka

Wybieramy motor na akumulator dla dziecka

Każde dziecko marzy lub zamarzy o własnym motocyklu, na którym można przemierzać korytarze domu lub granice podwórka. Dzięki postępowi technologicznemu możemy spełnić marzenie malucha i sprawić mu motor na akumulator. Tego rodzaju zabawki są w pełni bezpieczne, oferują mnóstwo zabawy, a przy tym posiadają walory edukacyjne. Przede wszystkim jednak zabawa ta to niesamowita frajda, która wciąga na wiele godzin.

W artykule wyjaśniamy, jaki motocykl na akumulator warto wybrać oraz jak przedstawiają się ceny takich zabawek. Wybór jest całkiem spory, najlepiej jednak korzystać z zaufanych sklepów takich, jak https://zabawki-gry.pl/Motory-dla-dzieci-na-akumulator,c,50, gdzie znajdziemy najbezpieczniejszy sprzęt tego typu.

Jaki motocykl na akumulator wybrać?

Rynek zabawek dla dzieci oferuje dzisiaj naprawdę sporo różnych motorów na akumulator dla dzieci. Oczywiście różnią się one między sobą konstrukcją, zasilaniem, dodatkowymi opcjami oraz ilością miejsc. Najpowszechniejsze są motocykle jednoosobowe, jednak z łatwością znajdziemy też dwuosobowe jednoślady dla dzieci. Większość tego typu zabawek posiada jeden bądź dwa pojemne akumulatorki od 6 do 12 V z napędem na jedno lub dwa koła. Istnieją licencjonowane motory sławnych firm, jak Harley Davidson, Honda, Yamaha, Suzuki czy KTM oraz konstrukcje, które nie są licencjonowane przez sławną markę. Są też różne modele motocykli, takie jak turystyczne, ścigacze, terenowe, crossy oraz naked bike. Możemy wybierać z najróżniejszych wariantów kolorystycznych oraz wersji wyposażenia, przez co łatwo dobrać sprzęt pod konkretne upodobania malucha. Warto podkreślić, że najszybsze motory na akumulator rozpędzają się do mniejszych prędkości niż samochody na akumulator. Tym sposobem możemy być pewni, że dziecko zapanuje nad mocą drzemiącą w zabawce. Maksymalne prędkości pozwalają jednak na doskonałą i w pełni bezpieczną zabawę dla pociechy. Najczęściej motory na akumulator rozpędzają się od 4 do 6 km/h.

Motory na akumulator – ceny

Zabawki te nie są aż tak drogie, jak samochody na akumulator. Cena najtańszych i całkiem dobrych modeli oscyluje w okolicach 250 zł. Z kolei najdroższe motory dla dzieci kosztują około 1000 zł, choć zdarzają się też takie, których koszt przekracza ponad 1,5 tysiąca zł. Cena zabawek zależy od wielu czynników, takich jak napięcie oraz pojemność akumulatora, ich ilość wewnątrz pojazdu, moc silnika elektrycznego, sposób realizowania napędu oraz dodatkowe funkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *