Wyjeżdżasz za granicę? Sprawdź dlaczego warto zabrać ze sobą kartę SMARTsim

Wyjeżdżasz za granicę? Sprawdź dlaczego warto zabrać ze sobą kartę SMARTsim

Wyjazd za granicę wiąże się z tym, że będziemy musieli korzystać z usługi roaming. Pewnie nie raz na własnej skórze przekonaliśmy się ile za taką usługę trzeba zapłacić. Na szczęście w Unii Europejskiej ceny za roaming sukcesywnie spadają w dół, a w połowie czerwca 2017 roku mają zostać zniesione całkowicie. Niestety poza granicami Unii Europejskiej wciąż jest drogo, ale to wcale nie oznacza, że musimy płacić majątek za połączenia, przebywając na przykład w Chinach czy Rosji. Dzięki karcie SmartSim nie będziesz musiał martwić się o wydatki na telefon.

Dlaczego SmartSim?

Jeśli zdecydujemy się zabrać za granice starter SmartSim, który można nabyć w internecie, możemy liczyć na to, że połączenia międzynarodowe w roamingu poza Unią Europejską będą o 90 % tańsze. Kolejną korzyścią jest to, że w ponad 145 państwach odbierzemy telefon za darmo. Teraz rachunki telefoniczne nie będą przyprawiać Cię o ból głowy, ponieważ karta SmartSim to karta prepaid, czyli karta przedpłacona.

Tanio, tzn. ile?

Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za telefon przebywając w konkretnym państwie? Na stronie https://smartsim.pl/porownywarka-stawek dostępna jest wyszukiwarka stawek, dzięki której dowiemy się ile jak przedstawiają się stawki. Przebywając w Egipcie za minutę połączenia zapłacimy 0,45 €, a w Chinach 0,25 €, natomiast za odebranie telefonu nie płacimy nic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *