Zakupy z natury w unikalnej galerii

Zakupy z natury w unikalnej galerii

Galeria Łomianki to miejsce idealne do spędzenia czasu zarówno samemu oraz na rodzinne popołudnie. Położone jest przy Kampinoskim Parku Narodowym, dlatego też lokalizacja pozwala odwiedzającym park i cieszącym się pięknem natury na łatwy powrót do cywilizacji i chwilę konsumpcjonizmu. Galeria Łomianki różni się od innych centrów handlowych, gdyż tutaj czuć ducha przyrody. W galerii znajdziemy oczywiście wiele różnorodnych sklepów z odzieżą, akcesoriami i punktów usługowych. Rodzice będą mogli rzucić się w wir zakupów po sklepach, podczas gdy dzieci będą bawiły się na przeznaczonych dla nich wydarzeniach lub w kąciku zabaw.

Moda na wyciągnięcie ręki

Poszukujących perełek modowych do swojej garderoby mogą odwiedzić wiele sklepów odzieżowych, z obuwiem czy akcesoriami – zarówno męskich, damskich i dziecięcych. Można buszować między wieszakami i półkami z nowymi kolekcjami w m.in.: H&M, Reserved, C&A, Mohito, Orsay, Promod, CCC, Wojas, Ryłko, a nawet Bytom czy Camaieu. Na panie czekają także sklepy z ekskluzywną bielizną, jak Calzedonia lub Intimissimi. Doskonałe dodatki do każdej stylizacji w postaci biżuterii znajdziemy na przykład w W.Kruk lub Jubitom.
Dla potrzebujących pomocy w zakupach, Galeria Łomianki oferuje możliwość zakupów w towarzystwie doświadczonej stylistki. Szczegóły i zapisy na indywidualne zakupy ze stylistką na stronie https://galerialomianki.pl. Niestety, liczba miejsc jest ograniczona.

Zaplecze dla urody

Oczywiście, czym byłyby zakupy bez odwiedzenia drogerii. Wyjątkowe zapachy znajdziemy w rozbudowanej strefie perfum w Sephorze. Kosmetyki kolorowe można nabyć na stoisku popularnej marki w stu procentach polskiej Inglot, a domowe spa zaopatrzyć w Yves Rocher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *