Zegarki Woodlans- który wybrać?

Zegarki Woodlans- który wybrać?

Zegarki Woodlans to ciekawa propozycja na rynku polskim. Zegarki są ręcznie wytwarzane przez Michała Napierałę w krakowskiej pracowni. Każdy zegarek jest wytwarzany na zamówienie, wytwarza się je z drewna dębowego, zegarki mają wbudowany sprawdzony mechanizm Citizen. Trzeba też zaznaczyć, że nie są lakierowane, są impregnowane bez użycia środków chemicznych, a to oznacza, że drewno nie wsiąka do środka, ale po nim spływa. Zegarki Woodlans nie są jednak wodoodporne. Nie można je zanurzać w wodzie, są odporne jedynie na zachlapania. Firma Woodlans oferuje zegarki, które w zasadzie różnią się jedynie bransoletą.

Bransoleta drewniana, skórzana czy ze stali?

Drewniany zegarek Woodlans Klasyk na skórzanym pasku, z szeroką podkładką lub bez, zachwyca połączeniem ekologicznej skóry z drewnianą tarczą. Skórzana bransoleta emanuje męskością, szorstkością i zdecydowaniem. Jest to niepowtarzalny zegarek, który przyciągnie wzrok każdej kobiety, ale nie tylko kobiety, bo zegarki również z powodzeniem mogą nosić kobiety. Wśród kolekcji Woodlans wyróżniamy także drewniany zegarek Woodlans klasyk z drewnianą bransoletą powoduje, że czujesz ciepło drewna na swoim nadgarstku. Zegarek ewoluował aż 6 lat, by wyglądać tak jak teraz. Zegarek jest unikalny, drewniana bransoleta wygląda bardzo efektywnie. Zegarek na stalowej bransolecie jest kontrastowym projektem, jak mówi Michał Napierała stal i drewno to materiały, które się ze sobą kłócą, ale mimo to zostały połączone i tworzą ciekawy projekt. Zegarek z drewna i stali ma „to coś”, niezwykłe połączenie, które będzie pasować do ciuchów zakupionych w tym sezonie. Zegarki Woolands można obejrzeć i zamówić tutaj: www.woodlans.pl.

Plastik odchodzi do lamusa

Drewno kiedyś ustępowało plastikom, ale teraz znowu zachwyca nas swoim naturalnym pięknem, zapachem, ciepłym kolorem, niepowtarzalną fakturą. Drewno zachwyca nas i wyznacza nowe trendy. Zegarki Woodlans to zamiłowanie do minimalizmu, prostej formy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *