Jak ocieplić nowoczesny gabinet?

Jak ocieplić nowoczesny gabinet?

Nowoczesne biura i gabinety to na ogół minimalistyczne wnętrza, które sprawiają wrażenie nieco chłodnych. Warto ocieplić ich wizerunek. Przyczynią się do tego odpowiednie meble, uzupełnione o właściwe dodatki. Jakie meble wybrać, zatem do gabinetu? Proponujemy jedną z kolekcji mebli gabinetowych dostępnych w sklepie meblicante.pl.

Łagodne krawędzie i naturalne kolory

Nic tak nie ociepli pomieszczenia, jak drewniane meble o bardzo naturalnym wybarwieniu. Drewno zawsze dodaje wnętrzu przytulności i domowego charakteru. Drewniane meble mogą nadal pozostawać nowoczesne wystarczy nadać im odpowiednią formę, jak w przypadku mebli gabinetowych Jera czy zastosować modne dodatki np. gięte, metalowe nóżki, jak meblach z kolekcji Enosi Evo. Możemy spróbować jeszcze jednej sztuczki i zamiast mebli o ostrych krawędziach i kantach, wybrać meble z zaokrąglonym blatem. Takie rozwiązanie zastosowano w kolekcji Status.

Jasne meble rozjaśniają wnętrze

Dobrym pomysłem będzie także wybranie jasnych mebli, które optycznie rozjaśnią pomieszczenie, a mniejszą przestrzeń uczynią większą. Kolekcja mebli 70’s pokazuje, że białe meble w gabinecie mogą wyglądać naprawdę dobrze, gdy ubrane zostaną w ciekawą formę. Dodatkowym atutem tych mebli są eleganckie a zarazem niebanalne nóżki, które dodają im wrażenia lekkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *